Pronađeno
1.947
oglasa
Sačuvaj pretragu
817
/
892
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
147.000 €
817 €/m²
Petosoban
·
180 m²
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
1.3k
/
892
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
1.269 €/m²
Četvorosoban
·
134 m²
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
968
/
762
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
968 €/m²
Petosoban
·
155 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Radanovac
Pogledaj oglas →
1.1k
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
142.500 €
1.131 €/m²
Četvorosoban
·
126 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
461
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
461 €/m²
Četvorosoban
·
152 m²
·
Suteren
Subotica
›
Aleksandrovo
4min
3min
7min
30min
Pogledaj oglas →
925
/
907
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
925 €/m²
Četvorosoban
·
146 m²
Subotica
›
Novi Grad
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
399.500 €
916 €/m²
8 soba
·
436 m²
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
1.1k
/
735
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
1.111 €/m²
Petosoban
·
99 m²
Subotica
›
Mali Bajmok
Pogledaj oglas →
519
/
351
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
27.000 €
519 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
Subotica
›
Hajdukovo
Pogledaj oglas →
825
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
189.000 €
825 €/m²
Petosoban
·
229 m²
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
560 €/m²
8 soba
·
116 m²
Subotica
›
Donji Tavankut
2min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
601 €/m²
Četvorosoban
·
316 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
833
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
833 €/m²
Četvorosoban
·
300 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
1k
/
892
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
1.007 €/m²
Trosoban
·
149 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
1.522 €/m²
Petosoban
·
230 m²
·
Suteren
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
1.4k
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
1.400 €/m²
10 soba
·
250 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
1.1k
/
735
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
1.063 €/m²
10 soba
·
160 m²
·
Prizemlje
Subotica
›
Mali Bajmok
Pogledaj oglas →
649
/
762
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
46.700 €
649 €/m²
Trosoban
·
72 m²
Subotica
›
Radanovac
13min
4min
27min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
134.000 €
1.558 €/m²
Trosoban
·
86 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
1.127 €/m²
Četvorosoban
·
142 m²
·
Suteren
Subotica
›
Palić
1min
1min
8min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 6 od 98