Pronađeno
1.963
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.8k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
194.000 €
1.848 €/m²
Trosoban
·
105 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
918
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
918 €/m²
6 soba
·
158 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
676
/
677
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
138.000 €
676 €/m²
8 soba
·
204 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
375.000 €
2.060 €/m²
Četvorosoban
·
182 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
1.5k
/
677
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
1.513 €/m²
Trosoban
·
119 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
1.5k
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.500 €/m²
Petosoban
·
80 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
467
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
28.000 €
467 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
Subotica
›
Kelebija
Pogledaj oglas →
1k
/
677
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
147.000 €
1.000 €/m²
Trosoban
·
147 m²
Subotica
›
Novo Selo
4min
1min
3min
16min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
127.000 €
1.134 €/m²
Četvorosoban
·
112 m²
Subotica
›
Palić
9min
7min
1min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
1.087 €/m²
Trosoban
·
92 m²
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
1k
/
698
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
146.000 €
1.043 €/m²
Petosoban
·
140 m²
Subotica
›
Peščara
5min
5min
5min
Pogledaj oglas →
999
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
159.900 €
999 €/m²
Četvorosoban
·
160 m²
Subotica
›
Teslino Naselje
5min
7min
7min
24min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
213.000 €
1.383 €/m²
6 soba
·
154 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
444 €/m²
Petosoban
·
675 m²
Subotica
›
Čantavir
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
1.006 €/m²
Trosoban
·
348 m²
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
458
/
837
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
44.000 €
458 €/m²
Jednosoban
·
96 m²
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
1k
/
992
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
259.000 €
1.012 €/m²
Petosoban
·
256 m²
Subotica
›
Mali Radanovac
5min
8min
6min
34min
Pogledaj oglas →
992
/
992
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
992 €/m²
Trosoban
·
126 m²
Subotica
›
Mali Radanovac
12min
16min
32min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.000 €
694 €/m²
281 m²
4zida
395.000 €
387 €/m²
1022 m²
Subotica
›
Novi Grad
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 59 od 99