Pronađeno
1.963
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.2k
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
1.222 €/m²
Jednosoban
·
45 m²
·
2/2 sprat
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
213.000 €
701 €/m²
Petosoban
·
304 m²
Subotica
›
Radanovac
Pogledaj oglas →
775
/
716
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
775 €/m²
Četvorosoban
·
71 m²
Subotica
›
Srpski Šor
Pogledaj oglas →
950
/
833
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
950 €/m²
6 soba
·
179 m²
Subotica
›
Ker
Pogledaj oglas →
2.9k
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
2.872 €/m²
7 soba
·
47 m²
·
Suteren
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
4.6k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
4.605 €/m²
Četvorosoban
·
76 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
537
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
537 €/m²
9 soba
·
214 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
500
/
463
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
500 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
Subotica
›
Đurđin
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
290.000 €
483 €/m²
12 soba
·
600 m²
Subotica
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
78.000 €
1.902 €/m²
Trosoban
·
41 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
800
/
781
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
800 €/m²
Dvosoban
·
75 m²
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
269
/
351
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
28.000 €
269 €/m²
Trosoban
·
104 m²
Subotica
›
Hajdukovo
10min
27min
Pogledaj oglas →
919
/
781
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
919 €/m²
Četvorosoban
·
136 m²
Subotica
›
Makova Sedmica
12min
24min
29min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
210.000 €
5.385 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
5min
3min
7min
29min
Pogledaj oglas →
625
/
781
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
29.990 €
625 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
740
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.000 €
740 €/m²
Petosoban
·
250 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
725
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
725 €/m²
Trosoban
·
131 m²
Subotica
›
Kertvaroš
1min
10min
6min
18min
Pogledaj oglas →
864
/
781
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
864 €/m²
6 soba
·
220 m²
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
97.000 €
480 €/m²
Petosoban
·
202 m²
Subotica
›
Peti Kvart
Pogledaj oglas →
846
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
846 €/m²
Četvorosoban
·
130 m²
Subotica
›
Kelebija
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 58 od 99