Pronađeno
1.963
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.6k
/
716
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.000 €
1.581 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
6/10 sprat
Subotica
›
Srpski Šor
Pogledaj oglas →
193
/
351
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
23.000 €
193 €/m²
Dvosoban
·
119 m²
Subotica
›
Hajdukovo
4min
13min
Pogledaj oglas →
640
/
781
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
640 €/m²
Dvosoban
·
125 m²
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
354
/
846
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
354 €/m²
Petosoban
·
198 m²
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
517
/
992
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
517 €/m²
8 soba
·
290 m²
Subotica
›
Mali Radanovac
Pogledaj oglas →
2k
/
744
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
210.000 €
2.019 €/m²
8 soba
·
104 m²
Subotica
›
Radanovac
Pogledaj oglas →
667
/
677
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
667 €/m²
Trosoban
·
120 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
1k
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
1.036 €/m²
6 soba
·
140 m²
·
Suteren
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
521
/
456
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
73.000 €
521 €/m²
Četvorosoban
·
140 m²
Subotica
›
Stari Žednik
Pogledaj oglas →
500
/
781
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.000 €
500 €/m²
Trosoban
·
126 m²
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
1.1k
/
781
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
205.000 €
1.079 €/m²
Četvorosoban
·
190 m²
·
5/5 sprat
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
1k
/
698
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
1.027 €/m²
Trosoban
·
73 m²
Subotica
›
Peščara
Pogledaj oglas →
1k
/
761
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
1.000 €/m²
Četvorosoban
·
300 m²
Subotica
›
Bajnat
Pogledaj oglas →
604
/
450
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
604 €/m²
Četvorosoban
·
149 m²
Subotica
›
Bikovo
Pogledaj oglas →
431
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
431 €/m²
Četvorosoban
·
197 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj na:
4zida
nidax-nekretnine.rs
439
/
341
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
439 €/m²
7 soba
·
114 m²
Subotica
›
Novi Žednik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
419 €/m²
7 soba
·
382 m²
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
700
/
744
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
700 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
Subotica
›
Radanovac
Pogledaj oglas →
600
/
703
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
36.000 €
600 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
Subotica
›
Dudova Šuma
4min
3min
6min
4min
Pogledaj oglas →
455
/
747
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
455 €/m²
Četvorosoban
·
121 m²
Subotica
›
Bački Vinogradi
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 57 od 99