Pronađeno
1.963
oglasa
Sačuvaj pretragu
789
/
781
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
789 €/m²
Petosoban
·
190 m²
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
4 €/m²
85 m²
·
Suteren
Subotica
›
Prozivka
1min
2min
1min
14min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
750 €
7 €/m²
106 m²
4zida
490 €
2 €/m²
200 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
4.400 €
9 €/m²
475 m²
·
Suteren
Subotica
›
Prozivka
4min
7min
2min
5min
4zida
2.500 €
4 €/m²
600 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Mali Radanovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
159.000 €
185 €/m²
16 soba
·
860 m²
Subotica
›
Peščara
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
7 €/m²
90 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.800 €
10 €/m²
180 m²
4zida
300 €
8 €/m²
39 m²
·
Suteren
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
966
/
712
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
966 €/m²
Trosoban
·
88 m²
·
Suteren
Subotica
›
Zorka
Pogledaj oglas →
943
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
943 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Kelebija
Pogledaj oglas →
832
/
703
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.000 €
832 €/m²
Petosoban
·
179 m²
Subotica
›
Dudova Šuma
Pogledaj oglas →
923
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
923 €/m²
Četvorosoban
·
130 m²
Subotica
›
Palić
2min
1min
7min
Pogledaj oglas →
819
/
677
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.000 €
819 €/m²
Dvosoban
·
72 m²
Subotica
›
Novo Selo
5min
9min
10min
28min
Pogledaj oglas →
413
/
703
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
33.000 €
413 €/m²
Dvosoban
·
80 m²
Subotica
›
Dudova Šuma
4min
2min
6min
2min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
117.000 €
1.054 €/m²
Četvorosoban
·
111 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
339
/
716
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
78.000 €
339 €/m²
Petosoban
·
230 m²
Subotica
›
Srpski Šor
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.300 €
2.100 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
2/3 sprat
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
619
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
39.000 €
619 €/m²
63 m²
Subotica
›
Kelebija
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 56 od 99