Pronađeno
1.963
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.1k
/
802
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
1.107 €/m²
6 soba
·
140 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000 €
8 €/m²
131 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000 €
4 €/m²
278 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
887
/
716
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.500 €
887 €/m²
Trosoban
·
93 m²
4zida
180 €
8 €/m²
22 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 1
2min
3min
1min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
49.500 €
278 €/m²
6 soba
·
178 m²
Subotica
›
Verušić
Pogledaj oglas →
1.3k
/
992
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
1.327 €/m²
Četvorosoban
·
98 m²
·
4/4 sprat
Subotica
›
Mali Radanovac
Pogledaj na:
4zida
nidax-nekretnine.rs
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.680 €
8 €/m²
336 m²
·
1/2 sprat
Subotica
›
Tokio
Pogledaj oglas →
1.2k
/
756
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
1.216 €/m²
Petosoban
·
111 m²
Subotica
›
Mali Bajmok
6min
8min
7min
36min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.700 €
4 €/m²
420 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
5 €/m²
85 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
754
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
215.000 €
754 €/m²
7 soba
·
285 m²
Subotica
›
Palić
4zida
2.800 €
4 €/m²
665 m²
Subotica
›
Bački Vinogradi
Pogledaj oglas →
1k
/
756
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
1.000 €/m²
Trosoban
·
130 m²
Subotica
›
Mali Bajmok
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.200 €
6 €/m²
503 m²
4zida
1.500 €
1 €/m²
1398 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
975
/
919
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
975 €/m²
Petosoban
·
118 m²
Subotica
›
Gat
Pogledaj oglas →
636
/
744
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
143.000 €
636 €/m²
Četvorosoban
·
225 m²
Subotica
›
Radanovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
800 €
3 €/m²
300 m²
Subotica
›
Centar 1
1min
5min
1min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.500 €
5 €/m²
500 m²
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 55 od 99