Pronađeno
1.963
4zida
500 €
4 €/m²
140 m²
·
Suteren
Subotica
›
Srpski Šor
Pogledaj oglas →
722
/
747
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
722 €/m²
90 m²
4zida
300 €
3 €/m²
110 m²
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
660
/
716
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
66.000 €
660 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Srpski Šor
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
7 €/m²
86 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180 €
9 €/m²
20 m²
Subotica
›
Novi Grad
Pogledaj oglas →
2.2k
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
660.000 €
2.200 €/m²
6 soba
·
300 m²
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
900 €
3 €/m²
287 m²
Subotica
›
Zorka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
29.800 €
438 €/m²
Dvosoban
·
68 m²
Subotica
›
Višnjevac
Pogledaj oglas →
1.3k
/
846
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
1.264 €/m²
Četvorosoban
·
87 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
2.6k
/
923
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
2.627 €/m²
Trosoban
·
59 m²
Subotica
›
Centar 1
5min
3min
3min
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.500 €
14 €/m²
175 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
3.3k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
520.000 €
3.270 €/m²
Četvorosoban
·
159 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
6 €/m²
105 m²
Subotica
›
Mali Bajmok
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.500 €
3 €/m²
465 m²
·
1/2 sprat
Subotica
›
Mali Bajmok
4zida
750.000 €
1.667 €/m²
6 soba
·
450 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
900 €
8 €/m²
114 m²
Subotica
›
Centar 2
2min
3min
1min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.800 €
7 €/m²
270 m²
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
8 €/m²
76 m²
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
210.000 €
1.235 €/m²
Petosoban
·
170 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 54 od 99