Pronađeno
1.963
oglasa
Sačuvaj pretragu
848
/
848
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
97.500 €
848 €/m²
Trosoban
·
115 m²
Subotica
›
Ljutovo
Pogledaj oglas →
795
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
795 €/m²
Jednosoban
·
44 m²
·
2/2 sprat
Subotica
›
Kelebija
4min
19min
1min
Pogledaj oglas →
654
/
677
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
654 €/m²
Trosoban
·
130 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
10 €/m²
50 m²
·
Prizemlje
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
458
/
756
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
458 €/m²
6 soba
·
240 m²
Subotica
›
Mali Bajmok
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
4 €/m²
138 m²
·
1/5 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
800
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
76.000 €
800 €/m²
Trosoban
·
95 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
4min
3min
7min
29min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
703
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
1.158 €/m²
Trosoban
·
95 m²
·
2/2 sprat
Subotica
›
Dudova Šuma
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
630 €
11 €/m²
60 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
675
/
677
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
675 €/m²
Četvorosoban
·
200 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
7 €/m²
52 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
667
/
703
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
138.000 €
667 €/m²
Petosoban
·
207 m²
Subotica
›
Dudova Šuma
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.200 €
10 €/m²
313 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
859
/
716
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
859 €/m²
Dvosoban
·
99 m²
Subotica
›
Srpski Šor
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000 €
8 €/m²
120 m²
Subotica
›
Centar 1
3min
1min
1min
4min
Pogledaj oglas →
568
/
698
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
568 €/m²
Četvorosoban
·
132 m²
Subotica
›
Peščara
9min
20min
27min
Pogledaj oglas →
714
/
781
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
73.500 €
714 €/m²
Četvorosoban
·
103 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
573 €/m²
Petosoban
·
157 m²
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.759 €
7 €/m²
537 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
800 €
3 €/m²
261 m²
·
Suteren
Subotica
›
Novi Grad
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 53 od 99