Pronađeno
1.963
4zida
2.345 €
7 €/m²
335 m²
·
1/2 sprat
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.200 €
2 €/m²
1250 m²
Subotica
›
Novi Žednik
Pogledaj oglas →
650
/
923
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
162.500 €
650 €/m²
8 soba
·
250 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
800 €
10 €/m²
80 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
500
/
712
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
500 €/m²
Trosoban
·
100 m²
Subotica
›
Zorka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
7 €/m²
52 m²
·
1/2 sprat
Subotica
›
Trg cara Jovana Nenada
5min
4min
1min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.700 €
10 €/m²
170 m²
Subotica
›
Prozivka
1min
4min
2min
4min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
6 €/m²
36 m²
·
5/5 sprat
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
698
/
698
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
698 €/m²
Dvosoban
·
86 m²
Subotica
›
Peščara
8min
20min
27min
Pogledaj oglas →
867
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
867 €/m²
Trosoban
·
150 m²
Subotica
›
Kelebija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.100 €
10 €/m²
107 m²
·
Prizemlje
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
4 €/m²
79 m²
Subotica
›
Palić
6min
27min
9min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.500 €
6 €/m²
577 m²
·
2/2 sprat
Subotica
›
Ker
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
743
/
992
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
743 €/m²
7 soba
·
202 m²
Subotica
›
Mali Radanovac
Pogledaj oglas →
809
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
809 €/m²
Jednosoban
·
68 m²
Subotica
›
Kelebija
Pogledaj oglas →
561
/
919
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
561 €/m²
Trosoban
·
98 m²
Subotica
›
Gat
Pogledaj oglas →
622
/
761
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.000 €
622 €/m²
Četvorosoban
·
127 m²
Subotica
›
Bajnat
4min
5min
3min
8min
Pogledaj oglas →
778
/
761
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.000 €
778 €/m²
Dvosoban
·
81 m²
·
Suteren
Subotica
›
Bajnat
4min
5min
3min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170 €
5 €/m²
32 m²
·
Prizemlje
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
390 €
10 €/m²
40 m²
·
3/6 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 52 od 99