Pronađeno
1.963
4zida
250 €
9 €/m²
27 m²
·
1/3 sprat
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
341
/
341
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
341 €/m²
Četvorosoban
·
220 m²
Subotica
›
Novi Žednik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.000 €
3 €/m²
675 m²
·
Suteren
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
1.4k
/
781
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
285.000 €
1.384 €/m²
Petosoban
·
206 m²
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
676
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.500 €
676 €/m²
Dvosoban
·
221 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700 €
5 €/m²
148 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.350 €
7 €/m²
335 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
1.2k
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
1.157 €/m²
Trosoban
·
134 m²
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
942
/
802
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
169.500 €
942 €/m²
Petosoban
·
180 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
3 €/m²
60 m²
·
5/6 sprat
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
16 €/m²
25 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
3k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
299.000 €
2.960 €/m²
7 soba
·
101 m²
Subotica
›
Palić
3min
2min
3min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
53.000 €
495 €/m²
Dvosoban
·
107 m²
Subotica
›
Mišićevo
Pogledaj oglas →
703
/
923
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
703 €/m²
7 soba
·
192 m²
Subotica
›
Centar 1
3min
5min
1min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
148.000 €
451 €/m²
8 soba
·
328 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
4 €/m²
50 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
4k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
219.000 €
3.982 €/m²
Petosoban
·
55 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
5 €/m²
100 m²
·
3/3 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
1.5k
/
712
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
1.532 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
2/5 sprat
Subotica
›
Zorka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
8 €/m²
50 m²
Subotica
›
Gat
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 51 od 99