Pronađeno
1.963
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.3k
/
747
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
1.333 €/m²
Trosoban
·
165 m²
Subotica
›
Bački Vinogradi
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.500 €
8 €/m²
180 m²
Subotica
›
Centar 1
4min
2min
2min
5min
Pogledaj oglas →
780
/
744
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.000 €
780 €/m²
Trosoban
·
127 m²
Subotica
›
Radanovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50 €
2 €/m²
25 m²
·
Suteren
Subotica
›
Donji Tavankut
Pogledaj oglas →
487
/
802
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
37.000 €
487 €/m²
Trosoban
·
76 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85 €
2 €/m²
41 m²
·
Suteren
Subotica
›
Donji Tavankut
Pogledaj oglas →
1k
/
677
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
1.000 €/m²
Četvorosoban
·
135 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
800 €
1 €/m²
600 m²
4zida
257.000 €
395 €/m²
6 soba
·
651 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60 €
2 €/m²
30 m²
·
Suteren
Subotica
›
Donji Tavankut
Pogledaj oglas →
679
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
57.000 €
679 €/m²
Četvorosoban
·
84 m²
Subotica
›
Kelebija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
22 €/m²
16 m²
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
567
/
781
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
567 €/m²
7 soba
·
150 m²
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.500 €
8 €/m²
179 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
541
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
541 €/m²
Četvorosoban
·
185 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
1.211 €/m²
Petosoban
·
289 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
298.500 €
591 €/m²
10 soba
·
505 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.000 €
8 €/m²
400 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
1.2k
/
992
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.000 €
1.242 €/m²
Trosoban
·
120 m²
·
3/4 sprat
Subotica
›
Mali Radanovac
Pogledaj oglas →
745
/
848
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
745 €/m²
Trosoban
·
94 m²
Subotica
›
Ljutovo
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 50 od 99