Pronađeno
1.947
oglasa
Sačuvaj pretragu
5k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
330.000 €
5.000 €/m²
Petosoban
·
66 m²
Subotica
›
Palić
2min
1min
8min
Pogledaj oglas →
577
/
703
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
577 €/m²
Trosoban
·
130 m²
Subotica
›
Dudova Šuma
Pogledaj oglas →
374
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
37.000 €
374 €/m²
Trosoban
·
99 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
794
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
794 €/m²
Dvosoban
·
107 m²
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
533
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
32.000 €
533 €/m²
Jednosoban
·
60 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
464
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
464 €/m²
Trosoban
·
140 m²
Subotica
›
Kelebija
Pogledaj oglas →
1.4k
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
1.384 €/m²
Trosoban
·
159 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
783
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
783 €/m²
Petosoban
·
166 m²
Subotica
›
Palić
2min
1min
7min
Pogledaj oglas →
460
/
781
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
58.000 €
460 €/m²
Trosoban
·
126 m²
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
566
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.000 €
566 €/m²
Trosoban
·
145 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
954
/
906
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
954 €/m²
Trosoban
·
131 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
443
/
463
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
43.000 €
443 €/m²
Trosoban
·
97 m²
Subotica
›
Đurđin
4min
5min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
848
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
1.130 €/m²
Trosoban
·
115 m²
Subotica
›
Ljutovo
4min
42min
Pogledaj oglas →
765
/
735
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
62.000 €
765 €/m²
Trosoban
·
81 m²
·
Suteren
Subotica
›
Mali Bajmok
Pogledaj oglas →
889
/
907
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
889 €/m²
Petosoban
·
180 m²
Subotica
›
Novi Grad
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
530 €/m²
6 soba
·
472 m²
Subotica
›
Mali Bajmok
Pogledaj oglas →
482
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
53.000 €
482 €/m²
110 m²
Subotica
›
Novo Selo
4min
9min
10min
28min
Pogledaj oglas →
917
/
846
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
917 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
3/5 sprat
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
691
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
199.000 €
691 €/m²
7 soba
·
288 m²
Subotica
›
Kelebija
Pogledaj oglas →
430
/
341
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
430 €/m²
Trosoban
·
93 m²
Subotica
›
Novi Žednik
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 5 od 98