Pronađeno
1.963
oglasa
Sačuvaj pretragu
353
/
833
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
39.500 €
353 €/m²
Dvosoban
·
112 m²
Subotica
›
Ker
7min
5min
8min
18min
Pogledaj oglas →
430
/
677
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
430 €/m²
Trosoban
·
128 m²
Subotica
›
Novo Selo
4min
9min
10min
28min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
923
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
1.116 €/m²
Trosoban
·
121 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
660
/
802
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.700 €
660 €/m²
6 soba
·
136 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
6min
7min
5min
26min
Pogledaj oglas →
525
/
744
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
32.000 €
525 €/m²
Trosoban
·
61 m²
Subotica
›
Radanovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
284 €/m²
10 soba
·
563 m²
Subotica
›
Kelebija
4min
19min
1min
Pogledaj oglas →
1k
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
1.000 €/m²
Petosoban
·
140 m²
·
Suteren
Subotica
›
Aleksandrovo
4min
3min
7min
29min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
210.000 €
4.667 €/m²
Petosoban
·
45 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
800
/
431
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
800 €/m²
7 soba
·
200 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Bajmok
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.290 €/m²
Trosoban
·
93 m²
·
2/2 sprat
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
1.000 €/m²
6 soba
·
200 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
1.3k
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
1.250 €/m²
Petosoban
·
160 m²
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
290 €
18 €/m²
16 m²
·
Suteren
Subotica
›
Radijalac
3min
5min
2min
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.500 €
9 €/m²
160 m²
4zida
4.400 €
8 €/m²
520 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.200 €
11 €/m²
300 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Centar 1
1min
5min
1min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
4.000 €
10 €/m²
400 m²
Subotica
›
Centar 1
1min
5min
1min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.680 €
8 €/m²
335 m²
·
1/2 sprat
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.1k
/
756
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
1.067 €/m²
Trosoban
·
75 m²
Subotica
›
Mali Bajmok
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150 €
4 €/m²
38 m²
Subotica
›
Centar 2
2min
3min
1min
13min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 49 od 99