Pronađeno
1.963
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.2k
/
846
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
1.161 €/m²
Trosoban
·
112 m²
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
802
/
802
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
802 €/m²
Dvosoban
·
106 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
5min
6min
9min
16min
Pogledaj oglas →
917
/
677
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
917 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
4/5 sprat
Subotica
›
Novo Selo
3min
9min
10min
28min
Pogledaj oglas →
867
/
781
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
867 €/m²
Petosoban
·
150 m²
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280.000 €
903 €/m²
10 soba
·
310 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
475
/
712
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
475 €/m²
Petosoban
·
200 m²
Subotica
›
Zorka
3min
5min
12min
23min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
290.000 €
667 €/m²
11 soba
·
435 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
1.2k
/
833
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
330.000 €
1.222 €/m²
6 soba
·
270 m²
Subotica
›
Ker
5min
5min
8min
18min
Pogledaj oglas →
469
/
919
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
469 €/m²
11 soba
·
213 m²
Subotica
›
Gat
Pogledaj oglas →
608
/
923
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
48.000 €
608 €/m²
Trosoban
·
79 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
749
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.000 €
749 €/m²
Petosoban
·
247 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
744
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
744 €/m²
Petosoban
·
195 m²
Subotica
›
Palić
5min
4min
6min
Pogledaj oglas →
509
/
677
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
29.500 €
509 €/m²
Jednosoban
·
58 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
295
/
431
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
295 €/m²
Trosoban
·
220 m²
Subotica
›
Bajmok
1min
1min
Pogledaj oglas →
960
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
960 €/m²
Petosoban
·
125 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
1.1k
/
677
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
1.121 €/m²
Četvorosoban
·
58 m²
·
3/5 sprat
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
42.000 €
302 €/m²
Četvorosoban
·
139 m²
Subotica
›
Čantavir
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
222.000 €
544 €/m²
8 soba
·
408 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
761
/
677
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
761 €/m²
Trosoban
·
138 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
676
/
698
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
676 €/m²
Četvorosoban
·
111 m²
Subotica
›
Peščara
9min
20min
27min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 47 od 99