Pronađeno
1.963
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.4k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.912 €
2.436 €/m²
Jednosoban
·
25 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
634
/
802
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.000 €
634 €/m²
Četvorosoban
·
93 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
5min
7min
5min
26min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
698
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
1.164 €/m²
Četvorosoban
·
146 m²
Subotica
›
Peščara
8min
20min
27min
Pogledaj oglas →
859
/
703
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
859 €/m²
Petosoban
·
128 m²
Subotica
›
Dudova Šuma
Pogledaj oglas →
850
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
68.000 €
850 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
9/10 sprat
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
759
/
677
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
759 €/m²
Dvosoban
·
112 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
286.000 €
1.202 €/m²
Četvorosoban
·
238 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400.000 €
830 €/m²
9 soba
·
482 m²
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
2.5k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400.000 €
2.548 €/m²
6 soba
·
157 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
1.4k
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
159.000 €
1.432 €/m²
Petosoban
·
111 m²
·
Suteren
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
462
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
462 €/m²
Dvosoban
·
130 m²
Subotica
›
Kelebija
4min
19min
1min
Pogledaj oglas →
648
/
781
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
648 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
221 €/m²
Petosoban
·
340 m²
Subotica
›
Srpski Šor
5min
5min
4min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
255.000 €
729 €/m²
7 soba
·
350 m²
Subotica
›
Verušić
Pogledaj oglas →
370
/
341
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
30.000 €
370 €/m²
Dvosoban
·
81 m²
Subotica
›
Novi Žednik
4min
5min
4min
Pogledaj oglas →
556
/
756
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
556 €/m²
Trosoban
·
72 m²
Subotica
›
Mali Bajmok
Pogledaj oglas →
1.7k
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
327.500 €
1.733 €/m²
Trosoban
·
189 m²
Subotica
›
Kelebija
Pogledaj oglas →
9k
/
781
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450.000 €
9.000 €/m²
Trosoban
·
50 m²
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
758
/
431
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
758 €/m²
Trosoban
·
66 m²
Subotica
›
Bajmok
1min
26min
Pogledaj oglas →
714
/
756
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
714 €/m²
Četvorosoban
·
182 m²
Subotica
›
Mali Bajmok
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 46 od 99