Pronađeno
1.963
oglasa
Sačuvaj pretragu
680
/
919
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
68.000 €
680 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Gat
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.400 €
1.308 €/m²
63 m²
·
9/9 sprat
Subotica
›
Čantavir
Pogledaj oglas →
1k
/
802
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
1.019 €/m²
Trosoban
·
103 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
1.1k
/
846
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.500 €
1.096 €/m²
Četvorosoban
·
141 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.111 €/m²
108 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
870
/
677
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
870 €/m²
Trosoban
·
69 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
600
/
992
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
78.000 €
600 €/m²
Trosoban
·
130 m²
Subotica
›
Mali Radanovac
5min
7min
6min
31min
Pogledaj oglas →
706
/
833
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
706 €/m²
Trosoban
·
85 m²
Subotica
›
Ker
Pogledaj oglas →
919
/
802
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
919 €/m²
8 soba
·
185 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
597
/
761
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
597 €/m²
Petosoban
·
134 m²
Subotica
›
Bajnat
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
773.000 €
1.933 €/m²
6 soba
·
400 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
800
/
802
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
48.000 €
800 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
4/5 sprat
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
716
/
744
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.500 €
716 €/m²
Trosoban
·
97 m²
Subotica
›
Radanovac
11min
4min
27min
Pogledaj oglas →
545
/
703
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
54.500 €
545 €/m²
Trosoban
·
100 m²
Subotica
›
Dudova Šuma
5min
2min
6min
2min
Pogledaj oglas →
813
/
756
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
813 €/m²
Petosoban
·
160 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Mali Bajmok
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
350 €/m²
6 soba
·
343 m²
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
475
/
756
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
38.000 €
475 €/m²
Trosoban
·
80 m²
Subotica
›
Mali Bajmok
Pogledaj oglas →
1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
1.000 €/m²
Petosoban
·
190 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
993
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
993 €/m²
Četvorosoban
·
151 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Kelebija
4min
19min
1min
Pogledaj oglas →
575
/
431
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
575 €/m²
Četvorosoban
·
200 m²
Subotica
›
Bajmok
1min
1min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 45 od 99