Pronađeno
1.963
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.3k
/
698
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
119.000 €
1.293 €/m²
6 soba
·
92 m²
·
2/2 sprat
Subotica
›
Peščara
Pogledaj oglas →
364
/
431
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
47.000 €
364 €/m²
Trosoban
·
129 m²
Subotica
›
Bajmok
Pogledaj oglas →
639
/
677
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.000 €
639 €/m²
6 soba
·
208 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
574
/
919
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
574 €/m²
6 soba
·
296 m²
Subotica
›
Gat
Pogledaj oglas →
451
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
451 €/m²
Petosoban
·
122 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
229
/
341
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
229 €/m²
7 soba
·
240 m²
Subotica
›
Novi Žednik
Pogledaj oglas →
635
/
992
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
635 €/m²
Petosoban
·
260 m²
Subotica
›
Mali Radanovac
Pogledaj oglas →
883
/
900
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
159.000 €
883 €/m²
6 soba
·
180 m²
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
559 €/m²
6 soba
·
322 m²
Subotica
›
Mali Bajmok
Pogledaj oglas →
1.3k
/
919
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
1.278 €/m²
Trosoban
·
90 m²
Subotica
›
Gat
Pogledaj oglas →
874
/
677
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
874 €/m²
Četvorosoban
·
103 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
372
/
716
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
372 €/m²
Trosoban
·
188 m²
Subotica
›
Srpski Šor
5min
13min
24min
40min
Pogledaj oglas →
700
/
802
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
700 €/m²
Trosoban
·
150 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
4min
10min
20min
37min
Pogledaj oglas →
806
/
351
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
806 €/m²
Dvosoban
·
93 m²
Subotica
›
Hajdukovo
Pogledaj oglas →
661
/
761
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
37.000 €
661 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
Subotica
›
Bajnat
Pogledaj oglas →
667
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
667 €/m²
Trosoban
·
105 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
960
/
698
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
48.000 €
960 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
Subotica
›
Peščara
5min
10min
18min
44min
Pogledaj oglas →
175
/
456
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
34.900 €
175 €/m²
Petosoban
·
200 m²
Subotica
›
Stari Žednik
4min
6min
Pogledaj oglas →
930
/
703
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
173.000 €
930 €/m²
Četvorosoban
·
186 m²
Subotica
›
Dudova Šuma
Pogledaj oglas →
559
/
341
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
52.000 €
559 €/m²
Trosoban
·
93 m²
Subotica
›
Novi Žednik
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 44 od 99