Pronađeno
1.963
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.1k
/
992
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
1.057 €/m²
Četvorosoban
·
123 m²
·
3/4 sprat
Subotica
›
Mali Radanovac
Pogledaj oglas →
1.5k
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
210.000 €
1.479 €/m²
6 soba
·
142 m²
Subotica
›
Kertvaroš
4min
7min
9min
14min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
1.549 €/m²
Četvorosoban
·
142 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
1.5k
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
238.500 €
1.500 €/m²
Petosoban
·
159 m²
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
1.3k
/
802
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.277 €/m²
Trosoban
·
94 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
627
/
677
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.000 €
627 €/m²
Trosoban
·
110 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
884
/
703
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.000 €
884 €/m²
Četvorosoban
·
112 m²
Subotica
›
Dudova Šuma
Pogledaj oglas →
994
/
677
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
994 €/m²
11 soba
·
171 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
942
/
781
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
942 €/m²
Petosoban
·
138 m²
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
285
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
41.000 €
285 €/m²
Dvosoban
·
144 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
5min
4min
7min
20min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
3.182 €/m²
Jednosoban
·
11 m²
Subotica
›
Kelebija
Pogledaj oglas →
399
/
677
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
108.000 €
399 €/m²
Četvorosoban
·
271 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
370
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
37.000 €
370 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
7min
5min
7min
21min
Pogledaj oglas →
918
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
78.000 €
918 €/m²
Četvorosoban
·
85 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
658
/
761
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
658 €/m²
Dvosoban
·
76 m²
Subotica
›
Bajnat
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
231 €/m²
6 soba
·
390 m²
Subotica
›
Novi Žednik
Pogledaj oglas →
2k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
1.982 €/m²
Trosoban
·
111 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
1k
/
431
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
143.000 €
1.000 €/m²
143 m²
·
Suteren
Subotica
›
Bajmok
Pogledaj oglas →
1.1k
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
1.061 €/m²
Petosoban
·
132 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
5min
3min
7min
29min
Pogledaj oglas →
931
/
756
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.000 €
931 €/m²
Dvosoban
·
72 m²
Subotica
›
Mali Bajmok
6min
8min
7min
37min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 43 od 99