Pronađeno
1.963
oglasa
Sačuvaj pretragu
537
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
537 €/m²
Petosoban
·
149 m²
Subotica
›
Kelebija
4min
19min
1min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
147.000 €
420 €/m²
6 soba
·
350 m²
Subotica
›
Bajnat
Pogledaj oglas →
382
/
919
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
382 €/m²
7 soba
·
170 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Gat
Pogledaj oglas →
1.1k
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
1.058 €/m²
Četvorosoban
·
156 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
706
/
919
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.000 €
706 €/m²
Četvorosoban
·
126 m²
Subotica
›
Gat
Pogledaj oglas →
1.6k
/
992
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
260.000 €
1.557 €/m²
Petosoban
·
167 m²
Subotica
›
Mali Radanovac
Pogledaj oglas →
393
/
919
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
393 €/m²
Dvosoban
·
89 m²
Subotica
›
Gat
Pogledaj oglas →
1.1k
/
919
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.122 €/m²
Četvorosoban
·
107 m²
Subotica
›
Gat
Pogledaj oglas →
769
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
769 €/m²
Petosoban
·
169 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
985
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
985 €/m²
Dvosoban
·
66 m²
Subotica
›
Kelebija
Pogledaj oglas →
386
/
923
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
386 €/m²
Četvorosoban
·
220 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
561
/
703
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
37.000 €
561 €/m²
Dvosoban
·
66 m²
Subotica
›
Dudova Šuma
Pogledaj oglas →
430
/
919
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
430 €/m²
7 soba
·
151 m²
·
Suteren
Subotica
›
Gat
Pogledaj oglas →
1.9k
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
1.875 €/m²
7 soba
·
80 m²
·
5/5 sprat
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
151 €/m²
8 soba
·
364 m²
Subotica
›
Zorka
Pogledaj oglas →
654
/
833
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
654 €/m²
6 soba
·
130 m²
Subotica
›
Ker
Pogledaj oglas →
574
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
574 €/m²
Četvorosoban
·
209 m²
Subotica
›
Kelebija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
902 €/m²
8 soba
·
388 m²
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
330.000 €
917 €/m²
7 soba
·
360 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
886
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
886 €/m²
6 soba
·
158 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 42 od 99