Pronađeno
1.963
4zida
330.000 €
683 €/m²
8 soba
·
483 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
351
/
351
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
27.000 €
351 €/m²
77 m²
Subotica
›
Hajdukovo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
182 €/m²
Trosoban
·
907 m²
Subotica
›
Bački Vinogradi
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
215.000 €
1.369 €/m²
6 soba
·
157 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
370
/
846
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
370 €/m²
Trosoban
·
135 m²
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
583
/
761
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
583 €/m²
Trosoban
·
120 m²
Subotica
›
Bajnat
5min
5min
3min
8min
Pogledaj oglas →
654
/
677
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
654 €/m²
Četvorosoban
·
153 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
670
/
677
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.000 €
670 €/m²
Trosoban
·
88 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
698
/
846
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
698 €/m²
Trosoban
·
215 m²
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
111.634 €
2.427 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
1/5 sprat
Subotica
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
919
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
167.000 €
1.295 €/m²
Petosoban
·
129 m²
Subotica
›
Gat
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.2k
/
923
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
1.231 €/m²
Četvorosoban
·
130 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
850.000 €
1.977 €/m²
8 soba
·
430 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
500
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
500 €/m²
Četvorosoban
·
140 m²
Subotica
›
Kelebija
Pogledaj oglas →
358
/
431
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
68.000 €
358 €/m²
Petosoban
·
190 m²
Subotica
›
Bajmok
Pogledaj oglas →
739
/
923
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
739 €/m²
Trosoban
·
88 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
494
/
846
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
494 €/m²
Trosoban
·
172 m²
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
622
/
781
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
622 €/m²
Četvorosoban
·
225 m²
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
875
/
677
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
875 €/m²
160 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.000 €
723 €/m²
Petosoban
·
318 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 41 od 99