Pronađeno
1.963
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.4k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450.000 €
2.381 €/m²
Petosoban
·
189 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
2.5k
/
677
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
2.500 €/m²
Trosoban
·
100 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
954 €/m²
Petosoban
·
367 m²
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
330
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
30.000 €
330 €/m²
Dvosoban
·
91 m²
Subotica
›
Palić
1min
1min
8min
Pogledaj oglas →
1k
/
833
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
158.000 €
1.039 €/m²
Četvorosoban
·
152 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Ker
Pogledaj oglas →
2k
/
698
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
1.979 €/m²
Petosoban
·
48 m²
·
1/6 sprat
Subotica
›
Peščara
Pogledaj oglas →
625
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
625 €/m²
Četvorosoban
·
128 m²
Subotica
›
Kelebija
Pogledaj oglas →
788
/
712
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
78.000 €
788 €/m²
Trosoban
·
99 m²
Subotica
›
Zorka
Pogledaj oglas →
514
/
677
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
36.000 €
514 €/m²
Dvosoban
·
70 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
1.1k
/
846
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
1.064 €/m²
Četvorosoban
·
141 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
581
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
581 €/m²
Četvorosoban
·
129 m²
Subotica
›
Kelebija
4min
19min
1min
Pogledaj oglas →
380
/
781
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
38.000 €
380 €/m²
Jednosoban
·
100 m²
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
938
/
756
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
225.000 €
938 €/m²
Petosoban
·
240 m²
Subotica
›
Mali Bajmok
6min
8min
7min
37min
Pogledaj oglas →
800
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
800 €/m²
Petosoban
·
200 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
500
/
756
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
39.990 €
500 €/m²
Dvosoban
·
80 m²
Subotica
›
Mali Bajmok
Pogledaj oglas →
476
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
476 €/m²
Trosoban
·
147 m²
·
Suteren
Subotica
›
Kelebija
Pogledaj oglas →
593
/
802
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
593 €/m²
Petosoban
·
194 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
7.353 €/m²
Trosoban
·
34 m²
·
1/2 sprat
Subotica
›
Palić
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
815
/
802
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
815 €/m²
9 soba
·
270 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Željezničko Naselje
6min
7min
5min
32min
Pogledaj oglas →
598
/
677
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
76.000 €
598 €/m²
Trosoban
·
127 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 40 od 99