Pronađeno
1.947
oglasa
Sačuvaj pretragu
332
/
781
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
332 €/m²
10 soba
·
256 m²
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
868
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.000 €
868 €/m²
Četvorosoban
·
136 m²
·
Suteren
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
453
/
703
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
68.000 €
453 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
·
Suteren
Subotica
›
Dudova Šuma
Pogledaj oglas →
718
/
703
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
84.000 €
718 €/m²
Četvorosoban
·
117 m²
Subotica
›
Dudova Šuma
Pogledaj oglas →
1.2k
/
992
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
199.000 €
1.185 €/m²
Petosoban
·
168 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Mali Radanovac
9min
17min
18min
45min
Pogledaj oglas →
292
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
26.000 €
292 €/m²
Trosoban
·
89 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
2.1k
/
992
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
260.000 €
2.097 €/m²
Četvorosoban
·
124 m²
Subotica
›
Mali Radanovac
Pogledaj oglas →
864
/
846
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
864 €/m²
Četvorosoban
·
110 m²
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
2.5k
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
2.538 €/m²
Petosoban
·
65 m²
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
773
/
650
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.000 €
773 €/m²
Petosoban
·
119 m²
Subotica
›
Zorka
Pogledaj oglas →
634
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
137.000 €
634 €/m²
7 soba
·
216 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
297
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
86.000 €
297 €/m²
7 soba
·
290 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
493
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
493 €/m²
Trosoban
·
142 m²
Subotica
›
Kelebija
Pogledaj oglas →
881
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
119.000 €
881 €/m²
Trosoban
·
135 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
725
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
725 €/m²
6 soba
·
200 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Palić
1min
1min
8min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
919
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
1.288 €/m²
Petosoban
·
132 m²
Subotica
›
Gat
3min
2min
4min
23min
Pogledaj oglas →
911
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.000 €
911 €/m²
Trosoban
·
79 m²
·
9/10 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
1k
/
761
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
1.000 €/m²
Dvosoban
·
80 m²
·
9/10 sprat
Subotica
›
Bajnat
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
265.000 €
3.955 €/m²
10 soba
·
67 m²
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
632
/
762
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
632 €/m²
Četvorosoban
·
190 m²
Subotica
›
Radanovac
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 98