Pronađeno
1.963
oglasa
Sačuvaj pretragu
990
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.000 €
990 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
816 €/m²
Trosoban
·
429 m²
Subotica
›
Bajnat
Pogledaj oglas →
506
/
677
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.000 €
506 €/m²
Trosoban
·
172 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
785
/
716
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
51.000 €
785 €/m²
Dvosoban
·
65 m²
Subotica
›
Srpski Šor
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
1.866 €/m²
Četvorosoban
·
134 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
889
/
923
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
889 €/m²
Četvorosoban
·
180 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
809
/
677
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.000 €
809 €/m²
Četvorosoban
·
241 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
786
/
802
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
786 €/m²
Četvorosoban
·
70 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
365.000 €
961 €/m²
380 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
526
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
526 €/m²
Petosoban
·
190 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
1.5k
/
761
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.500 €/m²
Jednosoban
·
80 m²
·
2/6 sprat
Subotica
›
Bajnat
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
330.000 €
797 €/m²
7 soba
·
414 m²
Subotica
›
Mali Bajmok
Pogledaj oglas →
3.4k
/
923
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
3.448 €/m²
9 soba
·
87 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
729
/
716
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
729 €/m²
Dvosoban
·
96 m²
Subotica
›
Srpski Šor
Pogledaj oglas →
625
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
625 €/m²
6 soba
·
160 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
475
/
716
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
38.000 €
475 €/m²
Dvosoban
·
80 m²
Subotica
›
Srpski Šor
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.714 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
2/10 sprat
Subotica
›
Teslino Naselje
Pogledaj oglas →
665
/
802
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
665 €/m²
Četvorosoban
·
248 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.100.000 €
1.833 €/m²
7 soba
·
600 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
258.000 €
727 €/m²
Četvorosoban
·
355 m²
Subotica
›
Mišićevo
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 38 od 99