Pronađeno
1.963
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
267.500 €
1.820 €/m²
Trosoban
·
147 m²
·
1/3 sprat
Subotica
›
Centar 2
3min
2min
2min
8min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
199.999 €
2.299 €/m²
Trosoban
·
87 m²
·
1/4 sprat
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
2k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
201.850 €
2.039 €/m²
Trosoban
·
99 m²
·
5/5 sprat
Subotica
›
Centar 1
7min
6min
5min
12min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.000 €
2.078 €/m²
Trosoban
·
64 m²
·
5/5 sprat
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
1.548 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
3/4 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
4zida
240.000 €
360 €/m²
Trosoban
·
667 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.000 €
1.894 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
3/6 sprat
Subotica
›
Prozivka
4min
4min
1min
12min
Pogledaj oglas →
893
/
802
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
893 €/m²
8 soba
·
280 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
2k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.241 €
1.965 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
3/6 sprat
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280.000 €
816 €/m²
7 soba
·
343 m²
·
2. sprat
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
108.792 €
2.418 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/5 sprat
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
1.491 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
3/4 sprat
Subotica
›
Radijalac
3min
2min
2min
10min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.363 €
1.642 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
1/4 sprat
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
490
/
677
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
490 €/m²
Četvorosoban
·
153 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280.000 €
846 €/m²
10 soba
·
331 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
2k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.943 €
1.979 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
1/6 sprat
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
597
/
923
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
597 €/m²
Trosoban
·
134 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
567
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
68.000 €
567 €/m²
Dvosoban
·
120 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
841
/
677
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
841 €/m²
Trosoban
·
107 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
694
/
923
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
694 €/m²
Četvorosoban
·
173 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 37 od 99