Pronađeno
1.963
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.6k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
88.000 €
1.600 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
1/3 sprat
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
1.377 €/m²
Dvoiposoban
·
69 m²
·
5/10 sprat
Subotica
›
Radijalac
3min
1min
1min
12min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
116.600 €
1.715 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
5/6 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
938
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
938 €/m²
Četvorosoban
·
128 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.762 €
2.099 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
Prizemlje
Subotica
›
Bajnat
4min
3min
6min
13min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
1.721 €/m²
Dvosoban
·
61 m²
Subotica
›
Bajnat
7min
6min
5min
12min
Pogledaj oglas →
2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
86.000 €
2.000 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
1/2 sprat
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.760 €
1.760 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
1/5 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
168.960 €
1.760 €/m²
Četvorosoban
·
96 m²
·
4/5 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
142.560 €
1.760 €/m²
Dvosoban
·
81 m²
·
4/5 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
1.250 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
5/8 sprat
Subotica
›
Centar 3
3min
5min
2min
9min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
126.000 €
1.299 €/m²
Četvorosoban
·
97 m²
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
1.111 €/m²
Petosoban
·
180 m²
·
2. sprat
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.000 €
1.096 €/m²
Trosoban
·
94 m²
·
2/2 sprat
Subotica
›
Centar 1
1min
5min
1min
7min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
94.000 €
2.089 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
5/5 sprat
Subotica
›
Radijalac
4min
6min
2min
12min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
93.000 €
1.476 €/m²
Dvosoban
·
63 m²
·
2/5 sprat
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
687
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
147.000 €
687 €/m²
Petosoban
·
214 m²
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
30.000 €
400 €/m²
Dvosoban
·
75 m²
Subotica
›
Mala Bosna
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
1.415 €/m²
Trosoban
·
106 m²
·
Suteren
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.000 €
1.878 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
4/6 sprat
Subotica
›
Prozivka
3min
3min
1min
14min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 36 od 99