Pronađeno
1.963
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
66.080 €
1.786 €/m²
Jednosoban
·
37 m²
·
6/5 sprat
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.128 €
2.455 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
1/5 sprat
Subotica
›
Palić
2min
1min
7min
Pogledaj oglas →
2k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.000 €
2.000 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
5/6 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj na:
4zida
nidax-nekretnine.rs
962
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
962 €/m²
Četvorosoban
·
130 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
1.2k
/
781
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
1.158 €/m²
Trosoban
·
95 m²
·
2/2 sprat
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
633
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
38.000 €
633 €/m²
Jednosoban
·
60 m²
Subotica
›
Kelebija
4min
19min
1min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
97.328 €
1.622 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
3. sprat
Subotica
›
Bajnat
5min
6min
4min
7min
Pogledaj oglas →
1k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.700 €
1.031 €/m²
Trosoban
·
87 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Centar 1
4min
4min
2min
12min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
703
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
1.458 €/m²
Četvorosoban
·
240 m²
Subotica
›
Dudova Šuma
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
57.000 €
2.111 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
4/6 sprat
Subotica
›
Bajnat
Pogledaj oglas →
340
/
341
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
27.500 €
340 €/m²
Dvosoban
·
81 m²
Subotica
›
Novi Žednik
5min
5min
4min
Pogledaj oglas →
919
/
992
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
919 €/m²
Trosoban
·
136 m²
Subotica
›
Mali Radanovac
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
97.000 €
1.902 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
1/5 sprat
Subotica
›
Centar 3
5min
6min
5min
12min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.000 €
1.922 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
3. sprat
Subotica
›
Centar 3
5min
6min
4min
16min
Pogledaj oglas →
625
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
625 €/m²
Petosoban
·
200 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
977
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
977 €/m²
Petosoban
·
133 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
556
/
781
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
556 €/m²
Trosoban
·
81 m²
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
31.000 €
1.938 €/m²
Jednosoban
·
16 m²
·
Prizemlje
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
321 €/m²
Petosoban
·
312 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
3.5k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
3.535 €/m²
Trosoban
·
99 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 33 od 99