Pronađeno
1.963
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.4k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.500 €
1.411 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
9/10 sprat
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.500 €
1.607 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
2. sprat
Subotica
›
Kertvaroš
6min
2min
2min
29min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
1.333 €/m²
Dvosoban
·
75 m²
·
3. sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
719
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
64.700 €
719 €/m²
Trosoban
·
90 m²
·
Suteren
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
825
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.000 €
825 €/m²
120 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
169.000 €
1.610 €/m²
Četvorosoban
·
105 m²
·
6. sprat
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
705
/
703
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
705 €/m²
6 soba
·
220 m²
Subotica
›
Dudova Šuma
Pogledaj oglas →
1k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
53.000 €
1.000 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
1k
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
1.000 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
Subotica
›
Kelebija
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
97.486 €
2.216 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
1/6 sprat
Subotica
›
Centar 3
5min
6min
5min
12min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
218.500 €
1.138 €/m²
Petosoban
·
192 m²
·
5/5 sprat
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
920
/
744
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
109.500 €
920 €/m²
Četvorosoban
·
119 m²
Subotica
›
Radanovac
13min
4min
27min
Pogledaj oglas →
1k
/
923
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.000 €
1.000 €/m²
6 soba
·
185 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.200 €
1.763 €/m²
Trosoban
·
54 m²
·
3/6 sprat
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.277 €/m²
Četvorosoban
·
94 m²
·
2/2 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
1.596 €/m²
Četvorosoban
·
94 m²
·
4/2 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
81.447 €
1.733 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
412
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
412 €/m²
Dvosoban
·
97 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
950
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
76.000 €
950 €/m²
Dvosoban
·
80 m²
·
9/10 sprat
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
470
/
756
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
134.000 €
470 €/m²
6 soba
·
285 m²
Subotica
›
Mali Bajmok
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 32 od 99