Pronađeno
1.963
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
1.638 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
2/10 sprat
Subotica
›
Centar 1
1min
5min
1min
6min
Pogledaj oglas →
747
/
677
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
142.000 €
747 €/m²
6 soba
·
190 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
360.000 €
1.895 €/m²
Četvorosoban
·
190 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
1.2k
/
802
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.237 €/m²
Petosoban
·
97 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.257 €
1.868 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
1/5 sprat
Subotica
›
Radijalac
3min
2min
2min
8min
Pogledaj oglas →
534
/
698
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
534 €/m²
Trosoban
·
178 m²
Subotica
›
Peščara
8min
20min
27min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
1.441 €/m²
Trosoban
·
111 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
744
/
744
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
29.000 €
744 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
Subotica
›
Radanovac
Pogledaj oglas →
787
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
787 €/m²
Jednosoban
·
108 m²
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
656
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
656 €/m²
Četvorosoban
·
183 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.000 €
1.495 €/m²
Četvorosoban
·
93 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
480
/
712
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
480 €/m²
8 soba
·
250 m²
Subotica
›
Zorka
Pogledaj oglas →
1k
/
802
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
255.000 €
1.012 €/m²
Četvorosoban
·
252 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.000 €
1.415 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
2/5 sprat
Subotica
›
Radijalac
3min
2min
2min
8min
Pogledaj oglas →
719
/
992
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.000 €
719 €/m²
Trosoban
·
96 m²
Subotica
›
Mali Radanovac
6min
6min
4min
29min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
29.500 €
509 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
Subotica
›
Peti Kvart
Pogledaj oglas →
471
/
756
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
471 €/m²
Dvosoban
·
85 m²
Subotica
›
Mali Bajmok
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
233 €/m²
Dvosoban
·
430 m²
Subotica
›
Đurđin
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.000 €
2.069 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
3/5 sprat
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj na:
4zida
nidax-nekretnine.rs
1.8k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
370.000 €
1.805 €/m²
7 soba
·
205 m²
Subotica
›
Palić
6min
7min
14min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 30 od 99