Pronađeno
1.947
oglasa
Sačuvaj pretragu
632
/
781
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
632 €/m²
Četvorosoban
·
190 m²
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
85
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
19.000 €
85 €/m²
223 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
582
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
582 €/m²
Četvorosoban
·
189 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
868
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
210.000 €
868 €/m²
6 soba
·
242 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
290.000 €
725 €/m²
10 soba
·
400 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
433
/
450
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
433 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
·
Suteren
Subotica
›
Bikovo
Pogledaj oglas →
1.5k
/
650
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
1.456 €/m²
Četvorosoban
·
206 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Zorka
Pogledaj oglas →
1.3k
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.000 €
1.336 €/m²
10 soba
·
146 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
850
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
850 €/m²
7 soba
·
200 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
330.000 €
1.100 €/m²
6 soba
·
300 m²
Subotica
›
Palić
6min
10min
3min
Pogledaj oglas →
341
/
781
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
42.000 €
341 €/m²
Trosoban
·
123 m²
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
1.033 €/m²
Dvosoban
·
242 m²
Subotica
›
Palić
2min
1min
7min
Pogledaj oglas →
789
/
907
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
789 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
4/5 sprat
Subotica
›
Novi Grad
Pogledaj oglas →
1k
/
781
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
1.031 €/m²
Petosoban
·
131 m²
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
756
/
716
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
93.000 €
756 €/m²
Trosoban
·
123 m²
Subotica
›
Srpski Šor
Pogledaj oglas →
454
/
761
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
54.000 €
454 €/m²
Trosoban
·
119 m²
Subotica
›
Bajnat
Pogledaj oglas →
847
/
698
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
83.000 €
847 €/m²
Trosoban
·
98 m²
Subotica
›
Peščara
6min
13min
14min
40min
Pogledaj oglas →
462
/
735
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
462 €/m²
Petosoban
·
130 m²
Subotica
›
Mali Bajmok
Pogledaj oglas →
1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280.000 €
1.026 €/m²
11 soba
·
273 m²
·
2. sprat
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
586
/
450
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
586 €/m²
Četvorosoban
·
128 m²
Subotica
›
Bikovo
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 98