Pronađeno
1.963
oglasa
Sačuvaj pretragu
805
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
198.000 €
805 €/m²
7 soba
·
246 m²
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
71.000 €
1.315 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
6/7 sprat
Subotica
›
Centar 1
4min
3min
3min
8min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
199.000 €
1.716 €/m²
Trosoban
·
116 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
780
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
780 €/m²
Trosoban
·
109 m²
Subotica
›
Kelebija
4min
19min
1min
Pogledaj oglas →
245
/
456
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.000 €
245 €/m²
6 soba
·
257 m²
Subotica
›
Stari Žednik
Pogledaj oglas →
565
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
565 €/m²
6 soba
·
230 m²
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
500
/
698
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
500 €/m²
Dvosoban
·
80 m²
Subotica
›
Peščara
Pogledaj oglas →
833
/
992
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
833 €/m²
Trosoban
·
90 m²
·
Suteren
Subotica
›
Mali Radanovac
Pogledaj oglas →
272
/
907
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
34.000 €
272 €/m²
Trosoban
·
125 m²
Subotica
›
Novi Grad
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
1.294 €/m²
Trosoban
·
85 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280.500 €
1.500 €/m²
Garsonjera
·
187 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
147.000 €
1.185 €/m²
Trosoban
·
124 m²
·
3/4 sprat
Subotica
›
Teslino Naselje
5min
1min
2min
24min
Pogledaj oglas →
514
/
677
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.000 €
514 €/m²
Trosoban
·
140 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
880
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
73.000 €
880 €/m²
Četvorosoban
·
83 m²
·
4/4 sprat
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
148.000 €
2.000 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
2/5 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
188.000 €
6.963 €/m²
Četvorosoban
·
27 m²
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
703
/
677
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
703 €/m²
Petosoban
·
192 m²
Subotica
›
Novo Selo
4min
9min
10min
28min
Pogledaj oglas →
904
/
703
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
188.000 €
904 €/m²
Četvorosoban
·
208 m²
Subotica
›
Dudova Šuma
Pogledaj oglas →
550
/
703
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
88.000 €
550 €/m²
Petosoban
·
160 m²
Subotica
›
Dudova Šuma
Pogledaj oglas →
2.4k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
111.634 €
2.427 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
1/5 sprat
Subotica
›
Centar 1
3min
5min
1min
7min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 28 od 99