Pronađeno
1.963
oglasa
Sačuvaj pretragu
713
/
747
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
119.000 €
713 €/m²
Četvorosoban
·
167 m²
Subotica
›
Bački Vinogradi
Pogledaj oglas →
812
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.000 €
812 €/m²
Trosoban
·
85 m²
·
Suteren
Subotica
›
Palić
2min
1min
8min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
756
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
273.000 €
1.358 €/m²
Četvorosoban
·
201 m²
·
2/2 sprat
Subotica
›
Mali Bajmok
6min
8min
7min
37min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
1.458 €/m²
Troiposoban
·
72 m²
·
3/4 sprat
Subotica
›
Radijalac
3min
2min
2min
8min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.900 €
1.913 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
Subotica
›
Prozivka
5min
5min
1min
8min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
78.000 €
1.099 €/m²
Trosoban
·
71 m²
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
1.351 €/m²
Petosoban
·
148 m²
·
1/3 sprat
Subotica
›
Centar 1
5min
2min
1min
3min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.000 €
1.730 €/m²
Trosoban
·
89 m²
·
2/3 sprat
Subotica
›
Teslino Naselje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
404 €/m²
10 soba
·
334 m²
Subotica
›
Peščara
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
2.055 €/m²
Trosoban
·
73 m²
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
500
/
712
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
51.500 €
500 €/m²
103 m²
Subotica
›
Zorka
Pogledaj oglas →
1.4k
/
919
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
1.404 €/m²
7 soba
·
89 m²
·
2/2 sprat
Subotica
›
Gat
Pogledaj oglas →
813
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
813 €/m²
Dvoiposoban
·
166 m²
Subotica
›
Trg Jakaba i Komora
4min
1min
3min
10min
Pogledaj oglas →
600
/
712
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
600 €/m²
8 soba
·
200 m²
Subotica
›
Zorka
Pogledaj oglas →
412
/
781
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
412 €/m²
85 m²
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
1.630 €/m²
Jednoiposoban
·
46 m²
·
2/2 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
2k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
129.999 €
2.031 €/m²
Trosoban
·
64 m²
·
1/5 sprat
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
788
/
923
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
788 €/m²
Trosoban
·
146 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
509
/
923
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
509 €/m²
Četvorosoban
·
167 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
1.827 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
5/6 sprat
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 26 od 99