Pronađeno
1.947
oglasa
Sačuvaj pretragu
935
/
906
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
159.000 €
935 €/m²
Petosoban
·
170 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
942
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
942 €/m²
Trosoban
·
69 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
703
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
703 €/m²
6 soba
·
192 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
552
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
138.000 €
552 €/m²
250 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
457 €/m²
7 soba
·
394 m²
Subotica
›
Mali Radanovac
Pogledaj oglas →
885
/
837
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
108.000 €
885 €/m²
Trosoban
·
122 m²
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
971
/
762
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
971 €/m²
Petosoban
·
170 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Radanovac
Pogledaj oglas →
563
/
781
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
49.000 €
563 €/m²
Dvosoban
·
87 m²
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
1.1k
/
747
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
1.102 €/m²
Trosoban
·
127 m²
Subotica
›
Bački Vinogradi
Pogledaj oglas →
2.4k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450.000 €
2.381 €/m²
Petosoban
·
189 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
2.5k
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
2.500 €/m²
Trosoban
·
100 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
954 €/m²
Petosoban
·
367 m²
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
330
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
30.000 €
330 €/m²
Dvosoban
·
91 m²
Subotica
›
Palić
1min
1min
8min
Pogledaj oglas →
1k
/
833
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
158.000 €
1.039 €/m²
Četvorosoban
·
152 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Ker
Pogledaj oglas →
2k
/
698
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
1.979 €/m²
Petosoban
·
48 m²
·
1/6 sprat
Subotica
›
Peščara
Pogledaj oglas →
625
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
625 €/m²
Četvorosoban
·
128 m²
Subotica
›
Kelebija
Pogledaj oglas →
788
/
650
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
78.000 €
788 €/m²
Trosoban
·
99 m²
Subotica
›
Zorka
Pogledaj oglas →
514
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
36.000 €
514 €/m²
Dvosoban
·
70 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
1.1k
/
846
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
1.064 €/m²
Četvorosoban
·
141 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
581
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
581 €/m²
Četvorosoban
·
129 m²
Subotica
›
Kelebija
4min
19min
1min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 25 od 98