Pronađeno
1.947
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.4k
/
906
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
3.448 €/m²
9 soba
·
87 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
729
/
716
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
729 €/m²
Dvosoban
·
96 m²
Subotica
›
Srpski Šor
Pogledaj oglas →
625
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
625 €/m²
6 soba
·
160 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
475
/
716
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
38.000 €
475 €/m²
Dvosoban
·
80 m²
Subotica
›
Srpski Šor
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.714 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
2/10 sprat
Subotica
›
Teslino Naselje
Pogledaj oglas →
665
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
665 €/m²
Četvorosoban
·
248 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.100.000 €
1.833 €/m²
7 soba
·
600 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
258.000 €
727 €/m²
Četvorosoban
·
355 m²
Subotica
›
Mišićevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500.000 €
1.163 €/m²
10 soba
·
430 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
1k
/
906
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
1.040 €/m²
8 soba
·
173 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
694
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
694 €/m²
Dvosoban
·
72 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
1.4k
/
716
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
1.370 €/m²
Dvosoban
·
73 m²
·
3/4 sprat
Subotica
›
Srpski Šor
Pogledaj oglas →
950
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
950 €/m²
Trosoban
·
100 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
781
/
781
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
781 €/m²
Trosoban
·
160 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
647
/
781
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.999 €
647 €/m²
Četvorosoban
·
232 m²
·
Suteren
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
738
/
919
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
738 €/m²
Trosoban
·
122 m²
Subotica
›
Gat
Pogledaj oglas →
638
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
638 €/m²
Trosoban
·
149 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
943
/
781
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
124.500 €
943 €/m²
Četvorosoban
·
132 m²
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
3.1k
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
210.000 €
3.088 €/m²
Četvorosoban
·
68 m²
Subotica
›
Kelebija
Pogledaj oglas →
431
/
431
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.000 €
431 €/m²
Petosoban
·
160 m²
Subotica
›
Bajmok
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 24 od 98