Pronađeno
1.947
4zida
240.000 €
360 €/m²
Trosoban
·
667 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280.000 €
816 €/m²
7 soba
·
343 m²
·
2. sprat
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
490
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
490 €/m²
Četvorosoban
·
153 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280.000 €
846 €/m²
10 soba
·
331 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
597
/
906
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
597 €/m²
Trosoban
·
134 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
567
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
68.000 €
567 €/m²
Dvosoban
·
120 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
841
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
841 €/m²
Trosoban
·
107 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
694
/
906
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
694 €/m²
Četvorosoban
·
173 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
990
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.000 €
990 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
816 €/m²
Trosoban
·
429 m²
Subotica
›
Bajnat
Pogledaj oglas →
506
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.000 €
506 €/m²
Trosoban
·
172 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
785
/
716
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
51.000 €
785 €/m²
Dvosoban
·
65 m²
Subotica
›
Srpski Šor
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
1.866 €/m²
Četvorosoban
·
134 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
889
/
906
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
889 €/m²
Četvorosoban
·
180 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
809
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.000 €
809 €/m²
Četvorosoban
·
241 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
786
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
786 €/m²
Četvorosoban
·
70 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
365.000 €
961 €/m²
380 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
526
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
526 €/m²
Petosoban
·
190 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
1.5k
/
761
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.500 €/m²
Jednosoban
·
80 m²
·
2/6 sprat
Subotica
›
Bajnat
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
330.000 €
797 €/m²
7 soba
·
414 m²
Subotica
›
Mali Bajmok
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 23 od 98