Pronađeno
1.947
oglasa
Sačuvaj pretragu
919
/
992
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
919 €/m²
Trosoban
·
136 m²
Subotica
›
Mali Radanovac
Pogledaj oglas →
625
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
625 €/m²
Petosoban
·
200 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
556
/
781
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
556 €/m²
Trosoban
·
81 m²
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
321 €/m²
Petosoban
·
312 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
3.5k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
3.535 €/m²
Trosoban
·
99 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
245 €/m²
6 soba
·
184 m²
Subotica
›
Tavankut
Pogledaj oglas →
545
/
698
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
545 €/m²
Četvorosoban
·
220 m²
Subotica
›
Peščara
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
176 €/m²
6 soba
·
936 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
641
/
762
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
641 €/m²
7 soba
·
242 m²
Subotica
›
Radanovac
Pogledaj oglas →
352
/
698
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
352 €/m²
7 soba
·
270 m²
Subotica
›
Peščara
9min
20min
27min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270.000 €
1.500 €/m²
Trosoban
·
180 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
542
/
762
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
542 €/m²
Petosoban
·
120 m²
Subotica
›
Radanovac
Pogledaj oglas →
822
/
992
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
822 €/m²
Dvosoban
·
73 m²
Subotica
›
Mali Radanovac
9min
17min
17min
46min
Pogledaj oglas →
1k
/
735
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
1.027 €/m²
Jednosoban
·
112 m²
Subotica
›
Mali Bajmok
Pogledaj oglas →
483
/
762
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
43.000 €
483 €/m²
Dvosoban
·
89 m²
Subotica
›
Radanovac
Pogledaj oglas →
1.1k
/
761
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.071 €/m²
Dvosoban
·
112 m²
Subotica
›
Bajnat
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
1.111 €/m²
Petosoban
·
180 m²
·
2. sprat
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
30.000 €
400 €/m²
Dvosoban
·
75 m²
Subotica
›
Mala Bosna
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
1.415 €/m²
Trosoban
·
106 m²
·
Suteren
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
893
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
893 €/m²
8 soba
·
280 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 22 od 98