Pronađeno
1.947
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.2k
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
1.200 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
4min
9min
7min
21min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.200.000 €
3.000 €/m²
10 soba
·
400 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
952
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.000 €
952 €/m²
Trosoban
·
104 m²
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
542
/
781
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
542 €/m²
Trosoban
·
120 m²
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
766
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
766 €/m²
Trosoban
·
111 m²
Subotica
›
Teslino Naselje
Pogledaj oglas →
719
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
64.700 €
719 €/m²
Trosoban
·
90 m²
·
Suteren
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
825
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.000 €
825 €/m²
120 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
705
/
703
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
705 €/m²
6 soba
·
220 m²
Subotica
›
Dudova Šuma
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
218.500 €
1.138 €/m²
Petosoban
·
192 m²
·
5/5 sprat
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
1k
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
1.000 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
Subotica
›
Kelebija
Pogledaj oglas →
920
/
762
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
109.500 €
920 €/m²
Četvorosoban
·
119 m²
Subotica
›
Radanovac
13min
4min
27min
Pogledaj oglas →
1k
/
906
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.000 €
1.000 €/m²
6 soba
·
185 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
412
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
412 €/m²
Dvosoban
·
97 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
950
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
76.000 €
950 €/m²
Dvosoban
·
80 m²
·
9/10 sprat
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
470
/
735
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
134.000 €
470 €/m²
6 soba
·
285 m²
Subotica
›
Mali Bajmok
Pogledaj oglas →
962
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
962 €/m²
Četvorosoban
·
130 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
1.2k
/
781
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
1.158 €/m²
Trosoban
·
95 m²
·
2/2 sprat
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
633
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
38.000 €
633 €/m²
Jednosoban
·
60 m²
Subotica
›
Kelebija
4min
19min
1min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
703
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
1.458 €/m²
Četvorosoban
·
240 m²
Subotica
›
Dudova Šuma
Pogledaj oglas →
340
/
341
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
27.500 €
340 €/m²
Dvosoban
·
81 m²
Subotica
›
Novi Žednik
5min
5min
4min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 21 od 98