Pronađeno
1.947
oglasa
Sačuvaj pretragu
245
/
456
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.000 €
245 €/m²
6 soba
·
257 m²
Subotica
›
Stari Žednik
Pogledaj oglas →
565
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
565 €/m²
6 soba
·
230 m²
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
500
/
698
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
500 €/m²
Dvosoban
·
80 m²
Subotica
›
Peščara
Pogledaj oglas →
272
/
907
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
34.000 €
272 €/m²
Trosoban
·
125 m²
Subotica
›
Novi Grad
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
147.000 €
1.185 €/m²
Trosoban
·
124 m²
·
3/4 sprat
Subotica
›
Teslino Naselje
5min
1min
2min
24min
Pogledaj oglas →
514
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.000 €
514 €/m²
Trosoban
·
140 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
188.000 €
6.963 €/m²
Četvorosoban
·
27 m²
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
703
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
703 €/m²
Petosoban
·
192 m²
Subotica
›
Novo Selo
4min
9min
10min
28min
Pogledaj oglas →
904
/
703
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
188.000 €
904 €/m²
Četvorosoban
·
208 m²
Subotica
›
Dudova Šuma
Pogledaj oglas →
550
/
703
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
88.000 €
550 €/m²
Petosoban
·
160 m²
Subotica
›
Dudova Šuma
Pogledaj oglas →
2.3k
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
2.250 €/m²
7 soba
·
60 m²
·
1/5 sprat
Subotica
›
Aleksandrovo
4min
3min
7min
30min
Pogledaj oglas →
300
/
341
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
300 €/m²
6 soba
·
300 m²
Subotica
›
Novi Žednik
Pogledaj oglas →
583
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
583 €/m²
Petosoban
·
120 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
1.1k
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
159.900 €
1.066 €/m²
Petosoban
·
150 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270.000 €
1.262 €/m²
Četvorosoban
·
214 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
809
/
456
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.000 €
809 €/m²
Dvosoban
·
110 m²
Subotica
›
Stari Žednik
Pogledaj oglas →
976
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
976 €/m²
Trosoban
·
82 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
848
/
781
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
206.000 €
848 €/m²
Četvorosoban
·
243 m²
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
499
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
54.900 €
499 €/m²
Trosoban
·
110 m²
Subotica
›
Novo Selo
2min
2min
2min
21min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
747
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
142.000 €
747 €/m²
6 soba
·
190 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 19 od 98