Pronađeno
1.947
oglasa
Sačuvaj pretragu
500
/
650
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
19.000 €
500 €/m²
38 m²
Subotica
›
Zorka
Pogledaj oglas →
217
/
716
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
217 €/m²
Jednosoban
·
300 m²
Subotica
›
Srpski Šor
Pogledaj oglas →
980
/
650
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.000 €
980 €/m²
Četvorosoban
·
101 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Zorka
Pogledaj oglas →
713
/
747
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
119.000 €
713 €/m²
Četvorosoban
·
167 m²
Subotica
›
Bački Vinogradi
Pogledaj oglas →
812
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.000 €
812 €/m²
Trosoban
·
85 m²
·
Suteren
Subotica
›
Palić
2min
1min
8min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
735
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
273.000 €
1.358 €/m²
Četvorosoban
·
201 m²
·
2/2 sprat
Subotica
›
Mali Bajmok
6min
8min
7min
37min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
404 €/m²
10 soba
·
334 m²
Subotica
›
Peščara
Pogledaj oglas →
500
/
650
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
51.500 €
500 €/m²
103 m²
Subotica
›
Zorka
Pogledaj oglas →
1.4k
/
919
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
1.404 €/m²
7 soba
·
89 m²
·
2/2 sprat
Subotica
›
Gat
Pogledaj oglas →
412
/
781
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
412 €/m²
85 m²
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
600
/
650
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
600 €/m²
8 soba
·
200 m²
Subotica
›
Zorka
Pogledaj oglas →
788
/
906
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
788 €/m²
Trosoban
·
146 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
509
/
906
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
509 €/m²
Četvorosoban
·
167 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
370
/
703
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
37.000 €
370 €/m²
Trosoban
·
100 m²
Subotica
›
Dudova Šuma
Pogledaj oglas →
726
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.000 €
726 €/m²
135 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
310
/
781
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
310 €/m²
210 m²
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
900
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.000 €
900 €/m²
Trosoban
·
110 m²
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
675
/
698
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
77.000 €
675 €/m²
Trosoban
·
114 m²
Subotica
›
Peščara
Pogledaj oglas →
805
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
198.000 €
805 €/m²
7 soba
·
246 m²
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
780
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
780 €/m²
Trosoban
·
109 m²
Subotica
›
Kelebija
4min
19min
1min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 18 od 98