Pronađeno
1.947
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.1k
/
781
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
56.000 €
1.120 €/m²
Jednosoban
·
50 m²
·
4/4 sprat
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
625
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
625 €/m²
168 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
583
/
919
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
583 €/m²
6 soba
·
206 m²
Subotica
›
Gat
Pogledaj oglas →
889
/
351
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
889 €/m²
Trosoban
·
90 m²
Subotica
›
Hajdukovo
Pogledaj oglas →
750
/
431
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
750 €/m²
Četvorosoban
·
240 m²
Subotica
›
Bajmok
Pogledaj oglas →
1.2k
/
846
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
1.154 €/m²
Petosoban
·
130 m²
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
2k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
1.966 €/m²
Trosoban
·
178 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
434
/
833
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
62.000 €
434 €/m²
Četvorosoban
·
143 m²
Subotica
›
Ker
Pogledaj oglas →
500
/
716
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
500 €/m²
Trosoban
·
90 m²
Subotica
›
Srpski Šor
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
750.000 €
1.667 €/m²
6 soba
·
450 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
714
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
714 €/m²
Trosoban
·
119 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
923
/
716
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
923 €/m²
Dvosoban
·
130 m²
Subotica
›
Srpski Šor
Pogledaj oglas →
317
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
20.000 €
317 €/m²
Dvosoban
·
63 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
5min
3min
7min
29min
Pogledaj oglas →
831
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
54.000 €
831 €/m²
Dvosoban
·
65 m²
Subotica
›
Kelebija
4min
19min
1min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
1.802 €/m²
Dvosoban
·
111 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
281
/
431
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
52.000 €
281 €/m²
Četvorosoban
·
185 m²
Subotica
›
Bajmok
Pogledaj oglas →
923
/
906
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
923 €/m²
Petosoban
·
130 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
784
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.000 €
784 €/m²
Petosoban
·
236 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
962
/
907
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
962 €/m²
Trosoban
·
78 m²
·
9/10 sprat
Subotica
›
Novi Grad
Pogledaj oglas →
756
/
735
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
756 €/m²
86 m²
·
Suteren
Subotica
›
Mali Bajmok
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 17 od 98