Pronađeno
1.947
oglasa
Sačuvaj pretragu
344
/
833
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
32.000 €
344 €/m²
Trosoban
·
93 m²
Subotica
›
Ker
Pogledaj oglas →
375
/
450
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
375 €/m²
Trosoban
·
120 m²
Subotica
›
Bikovo
Pogledaj oglas →
1.1k
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
128.000 €
1.067 €/m²
120 m²
·
3/4 sprat
Subotica
›
Novo Selo
5min
9min
10min
28min
Pogledaj oglas →
833
/
781
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
833 €/m²
Četvorosoban
·
240 m²
Subotica
›
Makova Sedmica
14min
24min
29min
Pogledaj oglas →
1k
/
450
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
1.010 €/m²
Trosoban
·
99 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Bikovo
Pogledaj oglas →
500
/
431
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
500 €/m²
Petosoban
·
170 m²
Subotica
›
Bajmok
Pogledaj oglas →
817
/
762
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.000 €
817 €/m²
Trosoban
·
120 m²
Subotica
›
Radanovac
Pogledaj oglas →
750
/
716
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
93.000 €
750 €/m²
Trosoban
·
124 m²
Subotica
›
Srpski Šor
Pogledaj oglas →
833
/
698
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
833 €/m²
Trosoban
·
90 m²
·
Suteren
Subotica
›
Peščara
Pogledaj oglas →
450
/
450
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
450 €/m²
Dvosoban
·
189 m²
Subotica
›
Bikovo
Pogledaj oglas →
1.1k
/
450
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
1.149 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
8/8 sprat
Subotica
›
Bikovo
Pogledaj oglas →
822
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
822 €/m²
Dvosoban
·
73 m²
Subotica
›
Novo Selo
5min
1min
4min
20min
Pogledaj oglas →
656
/
781
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.000 €
656 €/m²
Jednosoban
·
96 m²
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
591
/
716
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
13.000 €
591 €/m²
Trosoban
·
22 m²
Subotica
›
Srpski Šor
Pogledaj oglas →
530
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
53.000 €
530 €/m²
Trosoban
·
100 m²
Subotica
›
Palić
2min
1min
7min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
1.726 €/m²
Trosoban
·
84 m²
·
1/2 sprat
Subotica
›
Palić
2min
1min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
159.000 €
282 €/m²
10 soba
·
563 m²
Subotica
›
Zorka
Pogledaj oglas →
938
/
703
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
938 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
9/10 sprat
Subotica
›
Dudova Šuma
Pogledaj oglas →
2.5k
/
761
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270.000 €
2.477 €/m²
Trosoban
·
109 m²
Subotica
›
Bajnat
Pogledaj oglas →
766
/
992
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
766 €/m²
Trosoban
·
111 m²
Subotica
›
Mali Radanovac
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 16 od 98