Pronađeno
1.947
4zida
130.000 €
423 €/m²
Četvorosoban
·
307 m²
Subotica
›
Srpski Šor
Pogledaj oglas →
222
/
463
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
222 €/m²
Petosoban
·
270 m²
Subotica
›
Đurđin
Pogledaj oglas →
556
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
556 €/m²
Trosoban
·
180 m²
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
1.4k
/
781
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
11.000 €
1.375 €/m²
Jednosoban
·
8 m²
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
588
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
588 €/m²
Četvorosoban
·
119 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
1.9k
/
892
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270.000 €
1.901 €/m²
Petosoban
·
142 m²
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
3.2k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
950.000 €
3.167 €/m²
6 soba
·
300 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
400
/
698
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
20.000 €
400 €/m²
50 m²
Subotica
›
Peščara
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.275.000 €
2.758 €/m²
6 soba
·
825 m²
Subotica
›
Centar 3
5min
5min
2min
13min
Pogledaj oglas →
475
/
761
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
57.000 €
475 €/m²
Trosoban
·
120 m²
Subotica
›
Bajnat
Pogledaj oglas →
798
/
761
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.000 €
798 €/m²
Četvorosoban
·
99 m²
Subotica
›
Bajnat
Pogledaj oglas →
228
/
431
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
228 €/m²
Petosoban
·
263 m²
Subotica
›
Bajmok
Pogledaj oglas →
606
/
833
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
606 €/m²
Petosoban
·
165 m²
Subotica
›
Ker
Pogledaj oglas →
684
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
52.000 €
684 €/m²
Dvosoban
·
76 m²
Subotica
›
Kelebija
Pogledaj oglas →
828
/
431
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.000 €
828 €/m²
Petosoban
·
180 m²
Subotica
›
Bajmok
Pogledaj oglas →
694
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
46.500 €
694 €/m²
Dvosoban
·
67 m²
Subotica
›
Kelebija
4min
19min
1min
Pogledaj oglas →
222
/
747
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
20.000 €
222 €/m²
90 m²
Subotica
›
Bački Vinogradi
Pogledaj oglas →
707
/
735
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
707 €/m²
Trosoban
·
92 m²
4zida
1.350.000 €
666 €/m²
8 soba
·
2028 m²
Subotica
›
Ker
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
57.000 €
365 €/m²
Trosoban
·
156 m²
Subotica
›
Tavankut
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 15 od 98