Pronađeno
1.947
oglasa
Sačuvaj pretragu
377
/
703
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
49.700 €
377 €/m²
Trosoban
·
132 m²
Subotica
›
Dudova Šuma
Pogledaj oglas →
423
/
716
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
423 €/m²
7 soba
·
284 m²
Subotica
›
Srpski Šor
9min
14min
23min
34min
Pogledaj oglas →
675
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
675 €/m²
6 soba
·
200 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
1.1k
/
833
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
116.000 €
1.137 €/m²
Petosoban
·
102 m²
Subotica
›
Ker
Pogledaj oglas →
781
/
762
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
781 €/m²
Trosoban
·
128 m²
Subotica
›
Radanovac
Pogledaj oglas →
573
/
703
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
573 €/m²
Petosoban
·
157 m²
Subotica
›
Dudova Šuma
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
385.000 €
1.584 €/m²
6 soba
·
243 m²
Subotica
Pogledaj oglas →
927
/
992
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.000 €
927 €/m²
6 soba
·
150 m²
Subotica
›
Mali Radanovac
Pogledaj oglas →
842
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
842 €/m²
Petosoban
·
190 m²
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
600
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
600 €/m²
Petosoban
·
200 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
900
/
762
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
900 €/m²
Trosoban
·
100 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Radanovac
Pogledaj oglas →
1.1k
/
919
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
1.129 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
5/5 sprat
Subotica
›
Gat
3min
2min
4min
23min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
992
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
1.327 €/m²
Četvorosoban
·
98 m²
·
4/4 sprat
Subotica
›
Mali Radanovac
Pogledaj na:
4zida
nidax-nekretnine.rs
435
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
47.000 €
435 €/m²
Četvorosoban
·
108 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
681
/
762
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
128.000 €
681 €/m²
Petosoban
·
188 m²
Subotica
›
Radanovac
13min
4min
27min
Pogledaj oglas →
292
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
38.000 €
292 €/m²
Trosoban
·
130 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
789
/
837
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
789 €/m²
Četvorosoban
·
190 m²
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
210.000 €
1.235 €/m²
Petosoban
·
170 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.700 €
1.008 €/m²
Trosoban
·
89 m²
4zida
140.000 €
1.167 €/m²
Trosoban
·
120 m²
Subotica
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 13 od 98