Pronađeno
1.947
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.2k
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
1.196 €/m²
Četvorosoban
·
138 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
957
/
703
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
178.000 €
957 €/m²
Četvorosoban
·
186 m²
Subotica
›
Dudova Šuma
Pogledaj oglas →
680
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.700 €
680 €/m²
Četvorosoban
·
132 m²
Subotica
›
Teslino Naselje
Pogledaj oglas →
944
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
944 €/m²
Trosoban
·
233 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
549
/
762
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
39.000 €
549 €/m²
Dvosoban
·
71 m²
Subotica
›
Radanovac
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
1.288 €/m²
Četvorosoban
·
132 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
838
/
735
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.000 €
838 €/m²
Dvosoban
·
80 m²
·
Suteren
Subotica
›
Mali Bajmok
6min
8min
7min
37min
Pogledaj oglas →
854
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
205.000 €
854 €/m²
Petosoban
·
240 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
616
/
703
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
616 €/m²
Četvorosoban
·
138 m²
Subotica
›
Dudova Šuma
Pogledaj oglas →
325
/
761
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
325 €/m²
Četvorosoban
·
200 m²
Subotica
›
Bajnat
Pogledaj oglas →
567
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
567 €/m²
6 soba
·
194 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
764
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
764 €/m²
Dvosoban
·
72 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
851
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
851 €/m²
141 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
151
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
18.000 €
151 €/m²
Trosoban
·
119 m²
Subotica
›
Kelebija
Pogledaj oglas →
738
/
716
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
738 €/m²
Dvosoban
·
61 m²
·
4/5 sprat
Subotica
›
Srpski Šor
Pogledaj oglas →
823
/
781
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
823 €/m²
Četvorosoban
·
231 m²
Subotica
›
Makova Sedmica
14min
24min
29min
Pogledaj oglas →
992
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
992 €/m²
Dvosoban
·
121 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
672
/
907
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
129.000 €
672 €/m²
Četvorosoban
·
192 m²
Subotica
›
Novi Grad
Pogledaj oglas →
500
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
500 €/m²
Petosoban
·
180 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
697
/
716
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.000 €
697 €/m²
Trosoban
·
142 m²
Subotica
›
Srpski Šor
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 12 od 98