Pronađeno
1.947
oglasa
Sačuvaj pretragu
792
/
906
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
198.000 €
792 €/m²
Petosoban
·
250 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
1.1k
/
919
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
1.092 €/m²
Trosoban
·
174 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Gat
3min
2min
4min
23min
Pogledaj oglas →
643
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
643 €/m²
210 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
536
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
536 €/m²
Četvorosoban
·
140 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
269
/
703
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
269 €/m²
6 soba
·
279 m²
Subotica
›
Dudova Šuma
Pogledaj oglas →
763
/
703
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
119.000 €
763 €/m²
Četvorosoban
·
156 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Dudova Šuma
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
222.000 €
555 €/m²
8 soba
·
400 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
1.7k
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
1.720 €/m²
Četvorosoban
·
93 m²
·
2/3 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
1.2k
/
781
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
1.192 €/m²
Trosoban
·
130 m²
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
385
/
716
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
37.000 €
385 €/m²
Dvosoban
·
96 m²
Subotica
›
Srpski Šor
Pogledaj oglas →
625
/
761
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
625 €/m²
Četvorosoban
·
144 m²
Subotica
›
Bajnat
4min
5min
3min
8min
Pogledaj oglas →
928
/
846
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
928 €/m²
Petosoban
·
97 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Centar 2
2min
3min
1min
13min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
716
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
1.286 €/m²
140 m²
Subotica
›
Srpski Šor
Pogledaj oglas →
890
/
650
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
890 €/m²
Dvosoban
·
73 m²
Subotica
›
Zorka
Pogledaj oglas →
1.2k
/
906
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
210.000 €
1.180 €/m²
Petosoban
·
178 m²
·
2. sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500.000 €
1.244 €/m²
Petosoban
·
402 m²
Subotica
›
Novi Grad
Pogledaj oglas →
813
/
892
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
813 €/m²
Četvorosoban
·
160 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Centar 3
4min
6min
5min
12min
Pogledaj oglas →
985
/
848
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
113.300 €
985 €/m²
Trosoban
·
115 m²
Subotica
›
Ljutovo
Pogledaj oglas →
989
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.000 €
989 €/m²
Petosoban
·
187 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
909
/
747
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
909 €/m²
Trosoban
·
165 m²
Subotica
›
Bački Vinogradi
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 11 od 98