Pronađeno
1.947
oglasa
Sačuvaj pretragu
250
/
781
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
250 €/m²
8 soba
·
300 m²
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
526
/
456
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
526 €/m²
Trosoban
·
114 m²
Subotica
›
Stari Žednik
Pogledaj oglas →
650
/
650
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
650 €/m²
Četvorosoban
·
123 m²
Subotica
›
Zorka
Pogledaj oglas →
600
/
781
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
600 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
290.000 €
906 €/m²
Petosoban
·
320 m²
Subotica
›
Mišićevo
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
895
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
128.000 €
895 €/m²
Četvorosoban
·
143 m²
Subotica
›
Novo Selo
2min
3min
4min
14min
Pogledaj oglas →
170
/
650
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
32.000 €
170 €/m²
Četvorosoban
·
188 m²
Subotica
›
Zorka
Pogledaj oglas →
1.3k
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
1.250 €/m²
Trosoban
·
92 m²
·
2/2 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
800
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
800 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
670
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.000 €
670 €/m²
Dvosoban
·
88 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
3k
/
919
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
225.000 €
3.000 €/m²
Trosoban
·
75 m²
Subotica
›
Gat
Pogledaj oglas →
984
/
431
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
984 €/m²
183 m²
Subotica
›
Bajmok
Pogledaj oglas →
3.8k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600.000 €
3.750 €/m²
Četvorosoban
·
160 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
652
/
781
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
652 €/m²
Trosoban
·
230 m²
4zida
250.000 €
472 €/m²
Petosoban
·
530 m²
Subotica
›
Bački Vinogradi
Pogledaj oglas →
441
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
441 €/m²
Trosoban
·
102 m²
Subotica
›
Novo Selo
5min
9min
10min
28min
Pogledaj oglas →
725
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
725 €/m²
Trosoban
·
69 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
5k
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400.000 €
5.000 €/m²
Dvosoban
·
80 m²
Subotica
›
Kelebija
Pogledaj oglas →
800
/
906
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
800 €/m²
Petosoban
·
100 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
985
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
985 €/m²
Trosoban
·
132 m²
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 10 od 98