Pronađeno
26
4zida
300.000 €
1.024 €/m²
293 m²
Subotica
›
Zorka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
400 €/m²
500 m²
halooglasi
200.000 €
760 €/m²
263 m²
Subotica
›
Zorka
Pogledaj oglas →
1.1k
/
650
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
1.095 €/m²
Trosoban
·
105 m²
Subotica
›
Zorka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
110.000 €
4.783 €/m²
Trosoban
·
23 m²
Subotica
›
Zorka
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
150.000 €
732 €/m²
Četvorosoban
·
205 m²
Subotica
›
Zorka
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 2