Pronađeno
26
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.5k
/
650
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
1.456 €/m²
Četvorosoban
·
206 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Zorka
Pogledaj oglas →
773
/
650
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.000 €
773 €/m²
Petosoban
·
119 m²
Subotica
›
Zorka
Pogledaj oglas →
600
/
650
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
600 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
Subotica
›
Zorka
Pogledaj oglas →
511
/
650
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.000 €
511 €/m²
Petosoban
·
174 m²
Subotica
›
Zorka
7min
4min
19min
27min
Pogledaj oglas →
650
/
650
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
650 €/m²
Četvorosoban
·
123 m²
Subotica
›
Zorka
Pogledaj oglas →
170
/
650
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
32.000 €
170 €/m²
Četvorosoban
·
188 m²
Subotica
›
Zorka
Pogledaj oglas →
890
/
650
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
890 €/m²
Dvosoban
·
73 m²
Subotica
›
Zorka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
159.000 €
282 €/m²
10 soba
·
563 m²
Subotica
›
Zorka
Pogledaj oglas →
500
/
650
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
19.000 €
500 €/m²
38 m²
Subotica
›
Zorka
Pogledaj oglas →
980
/
650
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.000 €
980 €/m²
Četvorosoban
·
101 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Zorka
Pogledaj oglas →
500
/
650
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
51.500 €
500 €/m²
103 m²
Subotica
›
Zorka
Pogledaj oglas →
600
/
650
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
600 €/m²
8 soba
·
200 m²
Subotica
›
Zorka
Pogledaj oglas →
480
/
650
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
480 €/m²
8 soba
·
250 m²
Subotica
›
Zorka
Pogledaj oglas →
788
/
650
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
78.000 €
788 €/m²
Trosoban
·
99 m²
Subotica
›
Zorka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
151 €/m²
8 soba
·
364 m²
Subotica
›
Zorka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
900 €
3 €/m²
287 m²
Subotica
›
Zorka
Pogledaj oglas →
475
/
650
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
475 €/m²
Petosoban
·
200 m²
Subotica
›
Zorka
3min
5min
12min
23min
Pogledaj oglas →
534
/
650
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
534 €/m²
Četvorosoban
·
178 m²
Subotica
›
Zorka
7min
4min
19min
27min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
650
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
1.532 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
2/5 sprat
Subotica
›
Zorka
Pogledaj oglas →
500
/
650
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
500 €/m²
Trosoban
·
100 m²
Subotica
›
Zorka
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 2