Pronađeno
45
4zida
150 €
4 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
Suteren
Subotica
›
Željezničko Naselje
5min
6min
5min
23min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230 €
5 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
1/3 sprat
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
543
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
543 €/m²
Trosoban
·
92 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.900 €
4 €/m²
650 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
943
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
943 €/m²
9 soba
·
265 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 3