Pronađeno
45
oglasa
Sačuvaj pretragu
665
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
665 €/m²
Četvorosoban
·
248 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
593
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
593 €/m²
Petosoban
·
194 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
815
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
815 €/m²
9 soba
·
270 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Željezničko Naselje
6min
7min
5min
32min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
16 €/m²
25 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
1.3k
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.277 €/m²
Trosoban
·
94 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
700
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
700 €/m²
Trosoban
·
150 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
4min
10min
20min
37min
Pogledaj oglas →
1k
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
1.019 €/m²
Trosoban
·
103 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
919
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
919 €/m²
8 soba
·
185 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
773.000 €
1.933 €/m²
6 soba
·
400 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
800
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
48.000 €
800 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
4/5 sprat
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
634
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.000 €
634 €/m²
Četvorosoban
·
93 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
5min
7min
5min
26min
Pogledaj oglas →
660
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.700 €
660 €/m²
6 soba
·
136 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
6min
7min
5min
26min
Pogledaj oglas →
487
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
37.000 €
487 €/m²
Trosoban
·
76 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
942
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
169.500 €
942 €/m²
Petosoban
·
180 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
148.000 €
451 €/m²
8 soba
·
328 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
56.000 €
1.867 €/m²
30 m²
·
2/7 sprat
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
426
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.000 €
426 €/m²
Petosoban
·
230 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
240.000 €
1.500 €/m²
Garsonjera
·
160 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
5min
5min
5min
32min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280.500 €
1.500 €/m²
Garsonjera
·
187 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
802
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
802 €/m²
Dvosoban
·
106 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
5min
6min
9min
16min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 3