Pronađeno
45
oglasa
Sačuvaj pretragu
455
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
455 €/m²
176 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
297
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
86.000 €
297 €/m²
7 soba
·
290 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
374
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
37.000 €
374 €/m²
Trosoban
·
99 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
1.1k
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
142.500 €
1.131 €/m²
Četvorosoban
·
126 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
1.1k
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
1.134 €/m²
97 m²
·
2/2 sprat
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
800
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
800 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
854
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
205.000 €
854 €/m²
Petosoban
·
240 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
567
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
567 €/m²
6 soba
·
194 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
764
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
764 €/m²
Dvosoban
·
72 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
600
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
600 €/m²
Petosoban
·
200 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
806
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
806 €/m²
Trosoban
·
93 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
625
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
625 €/m²
168 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
726
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.000 €
726 €/m²
135 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
1.1k
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
159.900 €
1.066 €/m²
Petosoban
·
150 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
1.2k
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.237 €/m²
Petosoban
·
97 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
1k
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
255.000 €
1.012 €/m²
Četvorosoban
·
252 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
1.2k
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
1.200 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
4min
9min
7min
21min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
176 €/m²
6 soba
·
936 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
893
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
893 €/m²
8 soba
·
280 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
786
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
786 €/m²
Četvorosoban
·
70 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 3